Tijelovo

15.06.2017

Svetkovinu Presvetog Tijela i Krvi Kristove svečano smo obilježili Svetom Misom i Tijelovskom procesijom. Svetu Misu predvodio je mons. Milan Šimunović koji je u svojoj propovijedi objasnio smisao i sadržaj svetkovine Tijelova. Nakon Mise slijedila je procesija kojoj su se priključili predstavnici mnogih udruga s područja našega grada. U postajama procesije molili smo za naše različite potrebe i za blagoslov našega grada i župe. Nakon završetka procesije, svi prisutni bili su pozvani na prigodne agape u dvorište župnog dvora. Zahvalni svima koji su sudjelovali u pripremi i održavanju ove svečanosti želimo da se naše zajedništvo očuva i ojača na svim područjima društvenog i vjerskog života našega grada i župe.