Susret mladih Donjomeđimurskog dekanata

03.12.2016

U vremenu došašća se pripremamo za slavlje velikih otajstava naše vjere, nastojimo intenzivnije živjeti svoju vjeru i na mnoge druge načine oslobađamo mjesto za Boga u našem životu. Prilika za rast u vjeri i druženje s mladima našeg dekanata biti će u subotu, 3. prosinca kada ćemo održati prvu pripravnu katehezu za Susret hrvatske katoličke mladeži koji će se sljedeće godine u travnju održati u Vukovaru i drugim župama Đakovačko-osječke nadbiskupije. Naš dekanatski susret će započeti spomenute subote u 19:00 u Pastoralnom centru bl. Alojzija Stepinca u Prelogu, a tema kateheze je „Milosrđe – Božje i moje“. Katehezu će održati dr. Snježana Mališa s Hrvatskog katoličkog sveučilišta. Radujemo se našem susretu koji će nam pomoći za rast u zajedništvu i da još malo porastemo u vjeri.