Zahvalnica za kraj školske godine 2012/2013.

14.06.2013

Povodom završetka školske godine, u petak, 14. lipnja u 8:00 sati, na posljednji dan školske godine, učenici i učitelji OŠ Prelog došli su zahvaliti Bogu na još jednoj protekloj školskoj godini.

Misno slavlje je predvodio župni vikar vlč. Siniša Preiner uz koncelebraciju župnika preč. Antuna Hoblaja dok je pjevanje predvodio dječji zbor „Ribari sv. Jakoba“ pod ravnanjem prof. Ljubice Crnčec.

Kroz molitvu, pjesmu i sudjelovanje svaki od prisutnih učenika želio je reći svoj „Hvala“ Bogu na svim lijepim trenutcima koji su se dogodili tijekom ove školske godine. Također su zahvalili na svim darovima i talentima koje su mogli upotrijebiti, kao i osobama koje su ih na bilo koji način pratili kroz ovu godinu da bi na kraju mogli što više rasti u znanju i da bi mogli više sazrijevati kao osobe.